Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a gépem DVD...

Azagabcsi kérdése:

Miért fagy le a gépem DVD olvasás közben?

Figyelt kérdés
Van 2 optikai meghajtóm egy Sony AD-7280S és egy LG HL-DT-ST DVD-RAM GH22NS30 legalább is az AIDA progi ezt mutatta. A probléma az, hogy ha pl. úgy indítom a gépet, hogy lemez van a meghajtóba akkor nem tölt be a win7, illetve ha utólag rakom be a lemezt akkor utána fagy le. Az LG-t nem rég vettem, működött 2-3 alkalommal majd az is bekrepált, lehet hogy a csatlakozók a rosszak?

2013. márc. 18. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez, bármi lehet, lehet csak egy beállítás a bios-ben, de csinálhat ilyet a tápegység miatt is. Csatlakozók és foglalatok hibája, illetve illeszkedés hibája szintén okozhat ilyesmit.
2013. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor elég sok oka lehet...Nem igazán értem mi lehet a hiba, mert a Sony mikor bekrepált megvettem az LG-t aztán néhány napra rá ugyanazt csinálta ez is...Szerintem a tápot kizárhatom, inkább foglalat, vagy kábel...
2013. márc. 18. 15:32
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Én utoljára ilyet gyárilag selejtes LG meghajtónál láttam. Bár gyártó tök mindegy, a lényeg az volt, hogy valahol zárlatos volt vagy mi. Bár ott már attól újraindult a gép ha betettél egy lemezt.
2013. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is alaplap simán lehet. Egy kis déli-híd hiba...
2013. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!