Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben gyakran (szinte...

Játék közben gyakran (szinte mindig) újraindult a gépem. Neten olvastam, hogy próbáljam meg frissíteni a videókártya driverét. Na ez megtörtént és most 800x600-os felbontásból és 4bites színmélységtől nemtudok jobbat választani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

World of Warcraft nevű játékban indultam mindig újra. Videókártyám típusa: Nvidia Geforce 8400GS

A kapott eredmény: [link]



2013. márc. 18. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A videokártya:

Start / Vezérlőpult / Rendszer / Hardver / Eszközkezelő / Videokártyák / 8400Gs / illesztőprogram / Visszaállítás...

Az újraindulgatás:

Videokártya driver miatt ritkán indul újra a gép játék közben, legnagyobb az esélye annak hogy melegszik a proci és az reseteli a gépet, de esélyes még HDD és Ram hiba is.

2013. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen mikor már kiírtam a kérdést rá 5 percre megtaláltam a visszaállíást, de köszönöm szépen.

Proci hőfokát szoktam nézegetni közvetlen a gép újraindulása után BIOS-ban ott olyan stabil 40 °C, de viszont Everest meg 65 + °C -ban jelzi, arra még nemjöttem rá, hogy melyik a helyes információ.

Volt már emiatt a gépem szervízbe és ott azt mondták, hogy winchester gond ezért ki is cserélték, de ugyanúgy folytatta az újraindulgatást. Akkor kizárásos alapon marad a RAM. Köszönöm válaszod.

2013. márc. 19. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!