Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a HP DVD meghajt...

Mi baja lehet a HP DVD meghajtómnak?

Figyelt kérdés

2010 tavaszán vettem egy akkor új HP ProBook 4710s típusú notebook gépet. Típus szerint nem tudom, de DVD íróval van felszerelve. Az elmúlt bő 2,5 év alatt kb 20x ha használtam. Teljes megelégedésemre. Legutóbb kb 2 hónapja, gond nélkül.

Ma akartam újra és azt tapasztalom, hogy mechanikailag működik, tehát kipattan, ha bepattintom, akkor hallom, ahogy nyökög-mökög a mechanikája, de nem ismer fel semmit. Azt írja ki, hogy nincs bent lemez vagy hogy nem találja. Namost ami fura, hogy: keveset használtam, átlagos porosodású helyen lakunk, a többi 10+ éves gép optikai meghajtójának kutya baja, csak az én úgymond legfiatalabb gépemnek. Soha nem volt semmiféle mechanikai sérülése, nem ültem rá, nem esett le, nem raktam bele csiszolókorongot, stb stb.

Megtisztítottam alkoholos vattával, de semmivel nem vitt előrébb.


Más is járt így? Lehet olyan, hogy a semmitől egy viszonylag fiatal, alig használt készülék CSAK ÚGY bekrepáljon? Ha igen, mi lett a megoldás? Csere vagy javítható is?



2013. márc. 16. 16:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!