Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nemrég lett HDD csrélve a régi gépemben, és ezzel járt az új Win feltétele is. Egy haver csinálta meg, és ma, mikor valamit másolni akartam a gépre, megnéztem, hogy van felpatricionálva, és a D:/ meghajtónál az a látvány fogadott:

Le kell formáznom a patríciót, hogy használhassam? Tudom, hogy nem csak véletlen létjejött patríció 0 tárhellyel, a HDD 40 GB-os, és a C: patríció csak 20 GB-ot mutat, vagyis a maradék valahol el van veszve.



2013. márc. 15. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Ilyen nincs. Nem tudom a screenshotot feltölteni. Na most akkor elküldtem magamnak e-mailben, és ott megnyitottam, és az eredméntről megint egy screenshotot. Ezért kicsi a kép, kérem, ne fikázzatok amiatt, nemtudam, miért nem megy másképp, de ez van.

[link]

2013. márc. 15. 18:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy RAW fájlrendszer. Ilyent akkor ír, amikor sérült vagy nem ismeri fel a partíciót. Töröld le a "D"-t és partícionáld újra pl ezzel: [link]
2013. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csacsi2 ***** válasza:
Formázd le NTFS re. A Windows minden olyan partíciót amit nem ismer fel RAW -nak ír.
2013. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!