Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az én processzorom integrált?

Az én processzorom integrált?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Ebben a témában én kívülálló vagyok, ezért kérdezem itt, hogy szeretnék venni egy modernebb újabb videó kártyát, RAM-ot és Processzort, de nem tudom, hogy integrált-e vagy nem?, és a RAM-om DDR hanyas?



2013. márc. 15. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
úgytudom csak az intel atom processor integrált, de áramtalanítod a pc-d és kiveszed a cpu coolert akkor megtudod nézni hogy integrált. az integráltot nem szorítja oda olyan keret mint a rendest...
2013. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anti paladin ***** válasza:

Ebbe ne vegyél semmit. A most benne lévő proci cserélhető ugyan de már most is az egyik legjobb van benne.

A memória ddr1 szabványú, aranyárban van 1 gigás modul 3-4e forint körül van.

Videókártyából csak régi, agp-s csatlakozóval szereltet tehetnél bele.


Összességében max 1 giga ramot érdemes csak venni bele, az viszonylag nagyot dob a teljesétményén.

2013. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem integrált a processzorod.Hát itt van, hogy milyen procit tehetsz bele: [link]

Max 2GB ramot kezel (sima ddr, ha jól tudom).

Nem éri meg már túl sok pénzt bele ölni.

2013. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha új alaplapot vennék?, akkor már mindent vehetnék bele, proci vidi kártya és ram, de milyen fajta alaplapokat érdemes venni?
2013. márc. 15. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Most leginkább AMD vonalon: Fm1,FM2,AM3,AM3+ Intel vonalon: LGA 1155 foglalatú alaplapokat érdemes venni.
2013. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anti paladin ***** válasza:

Ha új alaplapot veszel akkor mindenből újat kell venned. Procit, ramot biztos, vinyóból ha ide-t használsz akkor alaplapi csatlakozótól függően akár azt is.


Sztem írj ki egy új kérdést hogy milyen gépet szeretnél, mik az igényeid és mennyit szánsz rá, több választ fogsz kapni mint ezen kérdés alatt.

2013. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!