Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha pendrive-ot szeretnék...

Ha pendrive-ot szeretnék vásárolni, mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy hány MB/GB fér rá érdemes még valamit szem előtt tartani vásárláskor? Nem nagyon értek hozzá és nem szeretnék rosszul járni...
2007. szept. 12. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb a Kingston. Ha lehet, vékony kivitelűt válassz, mert az külön adapter vagy kábel nélkül is mindenhova befér.

De vannak körömnyi méretű, Lego-darab kinézetű eszközök. Ezeket azért nem ajánlom, mert könnyen elveszhet, és a gyerekek is könnyen játéknak nézhetik.

Fontos, hogy adjanak rá garanciát!

2007. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami fontos a mérete (MB de inkább már GB),de nem elhanyagolható a sebessége sem.
2007. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha újonnan veszed üzletből,azon tuti van gari, amivel befürödhetsz,az a sebessége, mert a feltűnően olcsó pendrive-ok (volt szerencsém ilyennel is) nagyon lassú írási sebességgel rendelkeznek, és 1-2 gigát így felmásolni elég sok idő is lehet... Azért is célszerű valami ismertebb márkát venni, mert ha esetleg régebbi gépen (Windows98,régebbi Linux) akarod használni, noname pendrive-okhoz nem fogsz tudni drivert szerezni (már így is jártam). Szerintem is a Kingston a legjobb választás,egy 1 gigásat már 2.5 ezerért vehetsz,ha nem vagy hülye:-) (rem. érted)
2007. szept. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!