Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitor egyik napról a...

A monitor egyik napról a másikra nem kap jelet. Semmi előjel nem volt hogy tönkre fog menni. Régebben jó volt, ötlet?

Figyelt kérdés

Nagymuteréktól lett elhozva a monitor, mert elvileg elromlott. Hetekig csak porfogónak volt jó, de úgy döntöttem feldugom a gépre. Hibátlanul indult, semmi baja nem volt hetekig. Egyik este kikapcsoltam a gépet, majd másnap reggel nem mutatott semmit a monitor, csak sárgán villogott a power gomb melett, mintha nem kapna jelet.

Volt itthon egy másik monitor, annyira nem tartottam fontosnak hogy megcsináltassam azt ami "tönkrement", hát nem is vittem el szervízbe.

Ma pakoltam és belebotlottam ismét gondoltam próba szerencse alapon megnézem jó-e. A Power gomb melett most kéken világít, mintha be lenne kapcsolva és menne.

Kb. 3mp világítás (kéken) 1mp szünet majd megint csak világít.

Valami ötlet esetleg?


2013. márc. 13. 21:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogyha 220on van a monitor ki se lehet kapcsolni.
2013. márc. 13. 21:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy a tápja lehet hibás a monitornak, vagy (ha LCD monitor) a háttérvilágítása. Pl. Samsung 940n típusnak van egy ilyen betegsége, hogy bekapcsolod, kikapcsol. Ha jól megnézed, van rajta kép, csak a háttérvilágítás nem megy, emiatt fekete a kép és csak közelről lehet valamit kivenni.

Nekünk a cégnél 4 monitor is ezt csinálta, de olcsón megjavították őket.

2013. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!