Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer EMachine 725-ös notebooko...

Acer EMachine 725-ös notebookot szeretnék venni, jó lesz?

Figyelt kérdés

[link]

ezt találtam róla, végigolvastam a kommenteket is, igazából mivel nem utazok sokat, és tök átlagos felhasználó vagyok, ez alapján megfelelne, de pl egy sims2 szintű játék elmegy rajta? Kicsit kevésnek tartom az 1 év garanciát, nem tudom, megbízható-e ennyire. Akinek ilyenje van, írna róla pár sort?


2009. szept. 14. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Hello. Nem a géphez szólnék hozzá, csak egy dolgot mondok, az ACER szervize kritikán aluli. Mocsok, hazug, deviáns, abszolút hozzá nem értő, tolvaj banda. Ebből a megfontolásból nem vennék ACERt.
2009. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na igen, ezért is tartom kevésnek az 1 év garit...más kérdés: a garanciát háztól házig írják, ez mit takar?
2009. szept. 14. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt takarja, hogy elmennek a gépért, elviszik a szervízbe és visszaviszik neked.
2009. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a baj a gyártókkal és a támogatásukkal, hogy míg az egyik ügyfél teljesen jókat mond róla, addig a másik a pokolba kívánja.. Egyik sem teljesen rossz vagy jó. Személy szerint azt mondom ha már szervizelésre kerül sor, az már sose lehet jó. Ha a helyedben lennék akkor 3 dolgot néznék meg: 1. meddig bírja az akksi? 2. Mekkora a merevlemez? 3. Mennyi a garancia és milyen?

Főleg az elsőre kell odafigyelni mert lehet hogy veszel egy csodagépet amin minden szépen fut és szuper gyors is, de bírja mondjuk 1 óra 10 percig jó esetben(az MSI gyárt ilyeneket). A Sims 2-nek minimális a rendszerkövetelménye( [link]

szóval azt a 3 GB ramot meg Dual Core 2 Ghz procit túlzásnak tartom. Szép-szép, csak felesleges. Egy notebookba szerintem feleslegesek az izom alkatrészek mert nem játékra való elsősorban.

2009. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja, fórumon is írták, hogy nem kéne ennyi memória, stb egy ilyen gépbe, de mivel árkategóriában ennél jobbat most nem látok, nekem ez mellékes. Mármint, csak nem lehet bajom abból, ha bikább a gépem, mint kéne?! vagy igen? :)
2009. szept. 14. 11:46
 6/10 A kérdező kommentje:

ja igen: akksira 3 órát ír, de engem még ez érdekel legkevésbé, valójában az asztali masinám helyett lesz, hálózatról. Az energia- és helytakarékosság miatt döntöttem a laptop mellett. Már megvan a vevőm a pc-re :)

mindenkinek köszönöm, aki eddig írt, és várok még véleményeket! (jja és eléggé buta kérdés: kiírás szerint van rajta oprendszer, vista home, node ugye a telepítőt is adják hozzá?? :)))

2009. szept. 14. 11:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem kapsz hozzá Vista DVD-t, azt neked kell megvenni. Csak telepítve lesz az oprendszer.

Ha asztali gépnek lesz akkor nem rossz, bár a gari tényleg nem sok de ez van. Azért az Acer honlapján nézd meg a fogyasztási adatokat ha kint vannak, nehogy meglepődj..

2009. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szerviz tényleg kritikán aluli.Elküldtem egy hibával amit megtudtak volna csinálni egy gyári visszaállitással.Megjegyzem,hogy garanciális volt a notebook és nem az én hibámból lett rossz.Egyszer újrainditottam aztán a bejelentkezésig se jutott el.Újratelepitéssel meg is lehetett volna oldani csak elfelejtettem a jelszót.Lényeg,hogy pénzért csinálták volna meg.22000Ft.Elküldtem,árajánlat elfogadva.Felhivtak,hogy nem irtam az email tárgyába az esetszámot.Ugyanarra a cimre elküldtem.A notebook megjön rá másfél hétre javitatlanul.Persze ki kellett csengetnem 7000Ft-ot a szállitási dijra.Igy már egy hónapja náluk volt.Utánajártam miért nem csinálták meg?Hát nem jött semmi email meg blablabla.Freemailról küldtem semmi visszajelzés nem volt,hogy nem kapták volna meg.Aztán miután megirtam nekik,hogy megyek a fogyasztóvédelemhez,akkor felhivtak,hogy nem találják az emailt küldjem el a levelek időpontjait meg elengedik a szállitási költséget.Hát nem küldtem el,mert a haverom egy Vista lemezzel csinált egy inditási javitást és azóta müködik.
2009. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon király gép!
2009. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem EM 520 van, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. szerencsére szervízre eddig nem volt szükség.
2009. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!