Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Például, ha egy ASUS P8Z77-V...

Például, ha egy ASUS P8Z77-V LE alaplapra tehetek nVIDIÁS videokártyát, mivel erre alapból egy ATI videókártya rá van integrálva?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szakértő és most szeretnék egy komolyabb gépet összerakni,de előtte szeretnék körültekinteni ennek a világnak az életében :)

2013. márc. 9. 23:00
1 2
 1/15 Komplikato ***** válasza:
100%

A kérdezett alaplapba, de kb. összes Z77 lapban NINCS integrált kártya, se Radeon se más. Ha lenne akkor is Intel lenen nyilván. A kérdezett alaplapba való processzorok jó részében van integrált kártya, de az SE Radeon, hanem sokkal gyengébb Intel HD.


Amúgy tök mindegy lenne, mert nyilván bármilyen VGA-val mennie kéne akkor is.

2013. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát azt jól teszed nézz jól körül elötte.

Mire szeretnéd használni a gépet?

Ahhoz mérten kell választani a lapot is.

Csak abban az esetben kell ez a lap ha nagyobb tuningba fogsz. Valószínű keszdő létedre nem egy i5 3770k val fogsz neki esni. Persze gondolom nem fogsz mindjárt 2-3 videókarit bele vágni.

Vannak olcsóbbak játékra munkára tuningra. :-)

Az elöttem szóló helyesen elmondta hogy nincs integrált videó csipp. A prociba épített videó csippel rendelkezik némely. Ebbe a lapba mindegy milyen kártyát raksz. Általában ez olcsóbb két kártyás lapoknál van meghatározva hogy nVidia SLI vagy AMD CFX megy bele PL: Asrock B75pro3-M ez csak AMD CFX-et tud de 1 kártyából mindegy hogy milyen kártyát raksz bele :-)

2013. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Intel I7-3770k procit szeretnék belerakni,ehhez milyen alaplapot ajánlatok?Gondoltam,hogy Intel alaplapot kéne pl: [link] ,de persze nem feltétlen ez,Tehát milyen alaplapot ajánlatok hozzá kb úgy,hogy 200k-ig megyünk ki a teljes géppel?
2013. márc. 11. 16:22
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy kondoltam,hogy intel procihot intel alaplap,de lehet ,hogy hülyeség:D Kérlek titeket ne húzzatok le teljesen ha valami rosszat irtam
2013. márc. 11. 16:23
 5/15 A kérdező kommentje:
*gondoltam ,procihoz*
2013. márc. 11. 16:24
 6/15 anonim ***** válasza:

Felesleges az i7. Az egy munka gép :-)

i5 teljesen jó nem gyenge nagyon erős az is.

Nem kell hogy intel legyen a lap. Asus, Asrock nagyon fasza lapokat gyárt. A többiről nem tudok mit mondani. Igaz az MSI az elég silány cucc volt annak idején 2007-2008 körül. Sok volt a hibás lapja. Intel és Foxconn is nagyon jó lap. De néha jobb előnyökkel vannak felszerelve az Asus, Asrock stb.

üdv

2013. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm ,pls ha van egyéb vélemény
2013. márc. 12. 16:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Asrock alaplapot tessék venni.És ha AMD processzort veszel akkor többet tudnál ütőképes videó kártyára fordítani.
2013. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vágom :D azért még irjatok kérlek titeket
2013. márc. 12. 17:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha szabad tudnom mennyid van gépre?Ha ezt tudnánk könnyebb lenne tanácsokat osztogatni.A játékokhoz inkább videó kártya kell,de manapság egy legalább 4 magos processzor nem árt.Ráadásul a táp sem mindegy és a gépház sem.Jól szellőző gépházat válassz 2db ventivel.Vízhűtésre meg ilyenekre ne add a fejed, mert drága és a víz belefolyhat a gépbe.
2013. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!