Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nekem egy olyanfajta problémám...

Nekem egy olyanfajta problémám lenne amikor bekapcsolom a gépet, akkor elkezd valami zörögni, de nem annyira hangosan, de azért hallani aztán egy perc mulva kb elhalkul. A gépet 1 hete vettem. Mi lehet a baj, ez normális?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 17:14
 1/6 A kérdező kommentje:
újonnan vettem
2013. márc. 8. 17:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Bekapcsoláskor a ventilátorok felpörögnek teszt céljából és valamelyikkel baj van (beleér valamibe). Általában gyenge minőségű tápoknál fordul elő. Teszkós öszerottyantott gépeknél hallottam nem is egyet ami később már folyamatosan és egyre hangosabban csinálta.

2013. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik ventillátor zörög, vagy az oldallemezek közül az egyik. Próbáld meg ilyenkor megmozgatni a gépet, hogy változik e? Ja szedtél már szét gépet, akkor megkeresheted, mi zörög. Leveszed az oldalát, és meghallgatod, mi lehet.
2013. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oksa :D köszi a válaszokat :)
2013. márc. 8. 18:01
 5/6 A kérdező kommentje:
De amúgy úgyis veszek másik tápegységet szóval mind1 :)
2013. márc. 8. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet valami csavar a gond. Bekapcsolásnál próbáld meg összeszorítani a gépházat ( nem durván ), csak hogy érezd, hogy ott zörög e valami csavarocska.
2013. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!