Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az miért van hogy játék...

Az miért van hogy játék közben lefagy a gép? Illetve újraindul?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Játék közben zenét szoktam hallgatni és megfigyeltem hogy egy bizonyos idő után lefagy/újraindul a gép(játék közben). Viszont azt is megfigyeltem hogy amikor zene nélkül játszok, akkor nem fagy le/ne indul újra. A lefagyás/újraindulás a következő képpen megy: a kép befagy és mintha el lenne tolódva a kép.A zene és a játék beli hang megy tovább, majd kb 3 másodperc múlva fekete kép, a hang megáll egy bizonyos ponton azaz beakad.Bedob egy kék (ablakot) nemtudom mihez hasonlítani nemértek hozzá,és ilyenkor indul újra az egész rendszer. Mi lehet a gond?


Gépem:


Processzor: AMD Athlon(tm) II x4 630 Processzor 2.80 GHz


Telepített memória (RAM): 2,00 GB


Rendszer típusa: 32 bites operációs rendszer


service pack1


Videókártyák: NVIDIA GeForce GTS 250


Számítógép: ACPI X86 alapú PC


Táp: GIGABYTE 450w (Peak power 550)



2013. márc. 6. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A kék ablakot mi úgy hívjuk, hogy KÉKHALÁL. Rengeteg minden okozhatja, szoftver/hardver hiba. Sajnos erre neked kell rájönnöd. Először is rakd újra a Windowst! Ha ez sem segít, akkor sorjában érdemes az alkatrészeket megnézni, nem-e melegednek túl, illetve nem e hibás a memória stb.
2013. márc. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:( értem.Köszi szépen a választ.
2013. márc. 6. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajátgép>Jobb gomb>Tulajdonságok>Bal oldalon Speciális rendszerbeállítások>Speciális fül>Indítás és helyreállítás, Beállítások>Automatikus újraindítás elől vedd ki a pipát. Kezdj el játszani zenehallgatás mellett, ha megfagy, írd le ide, mi az amiért panaszkodik. Hiba az xy terültre íráskor, xy.dll hibát okozott, stb.
2013. márc. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A Windows újratelepítés legyen a legutolsó lépés kivéve ha tudsz róla készíteni biztonsági másolatot, amit 10 perc visszaállítani. Két-három órát vagy még többet szívsz a telepítéssel, beállítással és korántsem biztos, hogy megoldja a problémát.
2013. márc. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kiír egy STOP 0x....... hibát. Azt kell megnézned, mi az.

Valószínű túlmelegszik, vagy a tápegység szórakozik. Nekem

anno megcsinálta párszor ezt egy asztali, azán kiderült,

hogy a táp (bár elvileg bírta), néha megfeledkezett a jól-

neveltségről, leesett a fesz, és a gép újraindult /kikap-

csolt

2013. márc. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!