Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem a videokártya DVI...

Kovács Pistike01 kérdése:

Ha nem a videokártya DVI kimenetéhez csatlakoztatom a monitort, hanem az alaplapi VGA kimenethez, akkor nem működik a videokártya?

Figyelt kérdés
Driver Genius leszedte neki a drivert, azóta jó a felbontás, és felismeri a win7 a kártyát, ott a kis ikon a tálcán meg minden. Ennek ellenére lehet, hogy az integrált videokártya vagy a processzor dolgozik helyette?
2013. márc. 5. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az alaplapi VGA kimenetre kötöd a monitort, akkor a nem a videókártyát fogod, használni, hanem az alaplapi integrált VGA-t. Amúgy igazából nem is nagyon értem a kérdést. Plusz nem tudom miért tennéd ezt, ha van rendes videókártyád.
2013. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csak érdekelt :)


viszont akkor nem értem, hogy miért megy a driver

2013. márc. 5. 21:46
 3/6 A kérdező kommentje:

egy régi gép, körülbelül egy szinten van az alaplapi kártya a dedikálttal, legalábbis mai szemmel nézve


nem volt átalakítóm, azért raktam így össze egyelőre


tudom, hogy pár ezer forint csak az adapter, de most nem volt nálam

2013. márc. 5. 21:48
 4/6 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam, hogy nem videokártya, hanem csak egy pci express x16 dvi adapter card van benne
2013. márc. 5. 21:57
 5/6 A kérdező kommentje:

szétszedtem és valóban :)


nekem is természetes volt, amit mondtál, ezért nem értettem a dolgot

2013. márc. 5. 22:04
 6/6 A kérdező kommentje:
a driver pedig jobban megnézve az integrálté :D
2013. márc. 5. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!