Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért hangos a CPU hűtő? Vagy...

Miért hangos a CPU hűtő? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Problémám a következő: Az AMD FX-8120 x8 3,10GHz-es procit a saját hűtőjével szereltem fel, amit adtak hozzá. Most a gépbe vettem egy CORSAIR TX850W-os tápot, és mikor valamilyen progit futtatok, elég hangosan sípol, 5000 RPM-en felül pörög és nem tudom ezt mi okozza. Eddig is ilyen volt. Elgondolkoztam rajta, vegyek-e új hűtőt a procira. Mit ajánlotok?

2013. márc. 5. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Hát a gyári hűtő nem a csendességéről híres. Ha zavar a hangja, cseréld le egy csendesebbre.
2013. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%

A gyári hűtők hangosak mindig.


Minek vettél 850Wattos tápot?:OO

2013. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
41%

ki fejtheted volna jobban amit írtál kérdező...


eddig halk volt procihűtő amíg nem volt új táp?


nem az új táp hangos? gariztasd akkor vagy lehet rosszul van gépházban és túlmelegszik


alaplapod BIOS ára néz rá általában gyári-hűtőt is lehet szabályozni próbáld meg de persze nem árt utána olvasni meg tudni hogy mit csinálsz


ha cpu hűtő ajánlatot kérsz akkor meg árat kelet volna írnod...

(gépházba remélem belefér...)

igy fejből Scythe Mugen/Ninja 3 pl.

2013. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!