Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom visszatelepíteni a...

Alma82 kérdése:

Hogy tudom visszatelepíteni a gépemre a soundmax-ot, amit sikerült letörölnöm a gépemről?

Figyelt kérdés
Hiába töltöttem le és telepítettem a végén mindig kiírja, hogy nem találja a driver-t és reboot. Valaki tud segíteni mert így hang nélkül a gépem elég használhatatlan. Köszönöm!
2013. márc. 5. 01:50
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


keresd ki a neked megfelelot

2013. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen itt a probléma ezek szerint nem tudom nekem melyik a jó.Innen már töltöttem le párat de mindig ugyanazt írta ki, hogy nem találja a drivert pedig szinte végig ment a telepítés. Nem tudom, hogy milyen ez a gép annyit tudok,hogy hp és van rajta ilyen is,hogy intel inside celeron. Gondolom ebből nem lehet következtetni melyik verzió kell nekem. :)
2013. márc. 5. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:

igy van


gozom nincs ,hogy melyik jo neked


probald szoftveres segitseggel: slimdriver - ingyenes -google


ja barmit csinalsz rendszervisszaallitasi pontot csinalj

a slimdriverben lesz ilyen

2013. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na megint végig ment a telepítés és mielőtt befejezte volna ez írta ki pontosan. Driver not found! Reboot your system, and run this setup again. Valaki remélem tud nekem segíteni mert annyira idegesít.
2013. márc. 5. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
latatlanban gyakorlatilag lehetetlen kitalalni ,hogy milyen drivered hianyzik...hangkartyatipus,alaplaptipus ha integralt a hangkartya...de inkabb szoftveresen probald
2013. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Letöltöttem egy programot amivel megtudtam néhány infót a gépről. Operációs rendszer

Microsoft Windows XP Professional 32-bit Szervizcsomag 3

CPU

Intel Celeron

Northwood 0.13um technológia

RAM

512 MB

Alaplap

Hewlett-Packard 089C (JP8) 75 °C

Grafika

Alapértelmezett monitor (1024x768@60Hz)

ATI videó (HP)

Merevlemezek

27,9GB Seagate ST93015A (PATA) 46 °C

Optikai meghajtók

HL-DT-ST RW/DVD GCC-4241N

Audió

Nem észlelhető hangkártya


Így valakinek tipp?

2013. márc. 5. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem észlelhető hangkártya !!!!!!!!!!!

akkor minek a driveret keressem meg?????????

2013. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van benne hangkártya csak azóta nincs hang mióta a driveret letöröltem a soundmaxot. Akkor mit kell most csinálnom? A hangkártyát csak nem lehet kitörölni.
2013. márc. 7. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:
kerj meg valakit ,hogy menjen el hozzad es nezze meg mi a palya..nagyon sok idot meg lehet sporolni ..es valoszinuleg helyrehozza a hibat
2013. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!