Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzetet, hogy csináljam...

Billentyűzetet, hogy csináljam meg?

Figyelt kérdés

A billem csatlakozója ez a fajta: [link]


benne volt a gépbe és amikor a gépet elforditottam valami miatt akkor a gumi boritásból kicsuszott a csatlakozó és a gépbe maradt.Visszatenni nem tudtam mivel apró lukokban volt benne ahova lehetetlen volt vissza tenni ezért levágtam a fejet lehuztam a kábelről az első réteget és öt kábelt kaptam benne: piros,fehér,zöld,sárga és egy szabad kábel amin nincs gumiboritás.Szóval az lenne a kérdés hogy melyiket melyikkel kell összekötni a fejjel ami a gépbe maradt(persze kiszedtem a gépből),hogy újra működhessen?Itt egy kép az egészről,hogy látszódjon miről beszélek:

[link]

Ugy meg jobb lenne ha paintel odahuznatok melyikhez melyik jár:)előre is köszi:)



2013. márc. 4. 18:32
 1/9 hypno ***** válasza:

Úgy keress rá, hogy PS2 csatlakozó bekötése


[link]

2013. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fekete nincsen...?
2013. márc. 4. 19:46
 3/9 A kérdező kommentje:
de ezt nem értem nekem nincsen fekete kábel csak zöld piros sárga és fehér meg van egy kábel ami az egész közepén van de nincs gumi boritása neki
2013. márc. 4. 20:09
 4/9 hypno ***** válasza:
Szerintem párosítsd. Amilyen színed van, az adja magát, amilyen meg nincs, az lenne a fekete.
2013. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is ugy gondoltam:csak csomó munka és végul ha nem megy akkor szo pás:(
2013. márc. 4. 20:24
 6/9 hypno ***** válasza:

Már 18:32-kor is szopás volt.

De kérdeztem én, hogy miért nem veszel másikat? xD

2013. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom megcsinálni ha nem sikerul muszaly lesz:P
2013. márc. 4. 21:46
 8/9 hypno ***** válasza:

Másik megoldás, hogy egy lepukkant billentyűzetről levágod a kábelt csatlakozóstól, szétszeded a sajátodat és szépen mindent beforraztasz oda ahova való.


Sokkal egyszerűbbnek tűnik, mint azt a kis dugót gyilkolni

2013. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Arra már gondoltam de sajna nincs más billentyűzet szóval szopás de aszem ujat veszek nem fogom ezt majmolni xd
2013. márc. 5. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!