Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy mikor...

Miért van az hogy mikor telepitem az audio drivert ezt a hibaüzit adja ki:?

Figyelt kérdés
Driver not found.Reboot your system and run this setup again. A soundmax ac97 driverről van szó ezt adja ki nem tudom milyen baj van vele??Ilyen a gép: Fujitsu Siemens Dt4-d1534

2013. márc. 3. 20:55
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

1)rossz hangkártya driver-t próbálsz feltenni!


itt keress rá:

[link]


Az eszközkezelőben a hangeszközöknél mit mutat?

futtatás: devmgmt.msc


Ha az audio eszközöknél van valami telepítve és felkiáltójeles (nem működik) akkor nézd meg a tulajdonságainál az eszközpéldány azonosítót (részletek fül),

Majd a (példa).:


PCI\VEN_10B9&DEV_5455&SUBSYS_08501849&REV_20\3&267A616A&0&20

részből a

10B9&DEV_5455 -rész a megfelelő kártya driver.Keress rá a google-val és kiírja mi az, vagy ezen az oldalon írd be a device részhez:


[link]


De egyszerűbb ha leszeded az aida64-et és kiírja milyen hangkártyád van és milyen driver kell hozzá!

2013. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összegubancolódott a meghajtó.


Távolítsd el az eszközkezelőben a hangeszközt, utána indítsd újra a gépet.

Amikor ismét felismeri a hangchipet, felajánlja, hogy keres hozzá drivert, vagy egy meghatározott helyről akarod azt feltelepíteni. Az utóbbit válaszd, majd tallózd be a drivert.

Elvben szépen feltelepül és kész.

2013. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
everestet szedtem volt le kiirta és pont azt leszedtem viszont ott nem akarta telepiteni fel mivel mindig irta eszközkezelő települ települt ujra inditotta a gépet majd ezt csinálta folyamatosan ha telepitettem az eszkozkezelőnél.Amugy utolsó megpróbálom amit mondtál remélem sikerül ha nem akkor az első válaszát:)Köszi mind2-nek ment a zöld kéz:)
2013. márc. 3. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!