Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya vásárlás?

Videókártya vásárlás?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni videókártya vásárlásakor azon kívül hogy a csatlakozók megegyezzenek az alaplapival? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. márc. 3. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ház szellőzése, tápegység, bele fér-e a házba, proci(hogy ne legyen cpu limites)
2013. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mi az a cpu limit?:D köszi a gyors választ!
2013. márc. 3. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először is: Teljesítmény: Adott termékcsaládon belül, mind nVidia-nál, mind AMD-nél, hol helyezkedik el az adott árkategóriában lévő videókártya teljesítmény szerint ( számolóegységek száma, akkor memória sávszélesség, mekkora a nyers teljesítmény ( gFlops-ban mérik ) és ígytovább és ígytovább. A táp plusz egyéb dolgokat leírták a többiek. Bár én magamtól tanultam meg mi mit jelent és ahhoz rohadt sokat kéne írni, hogy itt megértessük veled. Ajánlom olvasgass tanulj, szerezz ismereteket és akkor nem kell itt kérdéseket feltenned majd.
2013. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
huh azthittem ennél egyszerübb a dolog :D köszi a választ. szerintem inkább beviszem a gépem egy boltba és megmondom hogy ajánljanak valamit :D
2013. márc. 3. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább mondd meg hogy milyen az alaplapod mennyid van rá mire kell és megmondjuk
2013. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne!


Írd le a géped pontos adatait.

-tápegység pontos típusa(márka,típus,teljesítmény)

-processzorod pontos típusa

-alaplapod pontos típusa

-monitorod típusa/vagy ha tudod,akkor a felbontása elég.


És persze hogy mennyit szánnál a kártyára.


Ezek ismeretében segítünk választani egyet.

PC boltba ne vidd,mert sok a hozzá nem értő az olyan helyeken,és ott mindenki profit orientált,azt fogja ajánlani,ami neki a legjobb,nem azt ami neked.


Ha valamit nem tudod hogy nézz meg,akkor kérdezz.

Egyébként a CPU-Z,vagy az Aida nevű programok kiírják a procid és az alaplapod pontos típusát.


A tápot pedig úgy tudod megnézni,hogy letolod a gép oldalát,és leolvasod ami rá van írva.

2013. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
HKC USP 5565 565W-os táp, egy asus m5a78l-m lx alaplap, egy AMD FX 4-core 4100-as proci, 1x4GB DDR3 ram, és egy asus EAH 4850 HDMI kari, aminél lehetőleg jobbat szeretnék most, kb olyan 35-40 forintot szánnék rá. Köszönöm a segítőkészségeteket :)
2013. márc. 5. 19:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Oh és elfelejtettem hogy egy samsung syncmaster 940nw és egy LG flatron l1910p másodlagos monitorom van. természetesen játékra kell a gép. videókártya után megy egy monitorra akarok majd beruházni. amúgy mindigis úgy vettem gépet, hogy bevittem boltba, és igazából sosem csalódtam. mindig egész jól kiszolgált évekig. gondoltam most a kezembe veszem a dolgokat, de ilyen szinten sajnos nem értek ugye hozzá :/
2013. márc. 5. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Írj ki új kérdést,ezt már senki se nézi.


Egyébként a tápot ajánlatos lesz cserélned mielött bármit vennél bele.

2013. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!