Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket válasszam samaung...

Melyiket válasszam samaung galaxy tab2 7. 0, vagy kindle papirwhite?

Figyelt kérdés

Olyan eszközre van szűkségem, mellyet jól lehet használni, rss hírcsatorna olvasásra, pdf olvasásra (újságokat is pl gamestar), meg néha netezésre. A probléma az hogy a szemem nagyon érzékeny a hosszan tartó képernyőn való olvasásra. Melyik felel meg jobban ezeknek az igényeknek? (még nem használtam az ebook olvasót tehát bocsánat ha valami olyat írtam amit mondjuk alapból sem tud, egy androidos tablet esetében szerintem ez a probléma nem áll fent)


előre is köszönöm a válaszokat.


2013. márc. 3. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy Kindle-n mit lehet és mit nem azt nem tudom, majd ha több időm lesz akkor lehet utánanézek, ha nem felejtem el, de mivel írtad, hogy a szemed nem bírja a hosszan tartó képernyőn való olvasást, így ez miatt a Kindle a nyerő.

Nem tudom láttál-e már élőben ebook olvasót, vagy tudod-e mi az az e-ink, de szinte egy-az-egyben olyan, mintha nyomtatott könyvet olvasnál, passzív kijelző, a szemet nem rongálja (igaz, az aktív kijelző sem, csak a hülye nézési szokásaink, de ez most nem fontos).

2013. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!