Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD 7850 es VGA-ból milyen...

HD 7850 es VGA-ból milyen fajtát vegyek?

Figyelt kérdés

amiket néztem az ASUS,Gigabyte,Sapphire, valami nagyobb különbség? Az ár mindnél olyan 45 ezer körül az 1GB és 60 körül a 2 GB (Sapphire nél már a 2GB is olyan 51 ezerig megy

ASUS: [link]


Gigabyte: [link]


Sapphire: [link]


[link]


Sapphire2GB: [link]


[link] ezekből melyik a legjobb ?

úgyis nemsokára jön a HD8000 széria szóval menni fog ezeknek az áruk lefelé egy Full HD monitort is vennem kell majd hozzá szóval előnyösebb lenne egy olcsóbbat vagy elég lesz nekem egy HD7770 is ?

pénzel nem lesz baj ballagásomra kapok valamennyit abból szeretném venni na meg amit eddig összeszedtem. kb 30-40 ezer forintért venném a monitort tehát a VGA 50 körül maradjon.



2013. márc. 3. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fent linkelt elég jó ár érték aránnyal rendelkezik, de ha szerencséd lesz nyárra már 50-ért kapsz egy 7870-et is talán.
2013. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a HD 7870 meg sem néztem mert amikor utóljára néztem amikor kiadták akkor olyan 70 ezer forint volt néztem mit tud utána mennyi az ára kicsit nagyot néztem tényleg erős kis VGA csak akkor nem lenne monitorom mert rá kéne költenem az összes pénzem
2013. márc. 3. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


ez csak 58 szóval én ezt venném

2013. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és hardverapro.hu oldalon nézz, mert lehet ott találni olyat aki nagykerből hozza, gari is van rá és olcsóbb(meg persze van használt is)
2013. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!