Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a külömbség egy Chieftec...

Mi a külömbség egy Chieftec GPA-500 S8 és egy CTG-500 80P között? .

Figyelt kérdés
Mind a kettő aktív PFC-s és 80% fölötti hatásfokkal rendelkezik. Mégis a CTG szériát sztárolják. Miért?

2013. márc. 2. 18:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szabad világ.. :) Nem azt irtam, hogy szeretnék venni egyet, csak azt kértem, hogy valaki magyarázza el konkrétan, hogy mi a külömbség a két széria között, mert a csapból is a CTG folyik. Pusztán a kívácsiság hajt! Egyébként akinek nincs lelki ereje az pihenjen le egy kicsit és ne fórumozzon! ;)
2013. márc. 2. 19:42
 12/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
26%

neked nincs lelkierőd kérdező mert rég utána olvastál volna:)


meg ha nem értesz hozzá hiába olvasol róla úgyhogy végképp nem értelek


illetve ezen a ponton jön az hogy mért épp ezek érdekelnek ha nem vásárolsz?:)


vagyis gyere még jó pár másik táppal is hagy elemezze ki valaki neked ha te lusta vagy:)


szia

2013. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Hú, rég volt már, hogy az iArenáról egyáltalán hallottam, valamit előások már a memóriámból. Egyrészt hangos(a CTG viszont áráért a leghalkabb), a kábelek nagyon rövidek, vékonyak, kimeneti zajok tekintetében se jó, kondenzátorok minőségében is elmarad a CTG-től(hirtelen fejből nem tudom milyen kondii vannak, de meglepődnék ha full teapo vagy jobb), túláram védelem sincs.
2013. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hmm..most tényleg magyarázzam? Pedig logikus! Nem értek hozzá, ezért kérdezem! Eddig stimmel? :) Rákerestem a neten, de nem találtam róla infót, tehát ezért kérdezem 2. Attól hogy nem vásárolok még érdekelhet, le is írtam, hogy miért, mert mindenki a CTG-t élteti. Ebből adódóan más tápok nem érdekelnek általánosságban. Na ha most sem tudtál követni akkor feladom! :)
2013. márc. 2. 19:55
 15/15 A kérdező kommentje:
Na végre, egy értelmes ember, köszön a választ, Hart! :)
2013. márc. 2. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!