Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kérdésem hogyan lehet reseteln...

Papa45 kérdése:

Kérdésem hogyan lehet resetelni a ABIT SG-71 BIOS-át? Üdv. Mindenkinek.

Figyelt kérdés

Indításnál csak CPU hűtése indul el, se kép, se hang.

Kikapcsolni csak a tápkábel kihúzásával lehet. Elemet cseréltem, vagyis valószínű a resetelés tudományára lenne szükségem. Vagy egy kukára?



#BIOS újraindítás #BIOS frisítés.
2013. márc. 2. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvannak hozzá a megfelelő jumperek, de így látatlanba a mindig bevált módszer: kiveszed az alaplapi elemet egy 30 percre és kész a Reset...
2013. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elemen már túl vagyok, a jumperek kellenének. Köszi.
2013. márc. 2. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elemes módszer mindig működik...

Bent van a használati utasításában, hogy mit kell rövidrezárni...

2013. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nincs meg a használati utasítása. Ezt a gépet félretették, majd nekem adták. Üdv.
2013. márc. 2. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem sincs meg, mert nincs is ilyen alaplapom, a neten meg csak olyan van, ami túl rossz minőségű, így nem derül ki belőle a jumperelés.


[link]


Én azért próbálkoznék azzal az elemmel... :D

2013. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a link sokat segített, ha ez alapján nem indul be akkor sajna mehet a kukába. Nagyon köszönöm a segítséget.
2013. márc. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!