Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok játékra egy olcsóbb...

Mondanátok játékra egy olcsóbb videokártyát?

Figyelt kérdés

A keretem max 25k. Ennél föntebb nem megyek.


PCI-expresses kellene.

Az is elég, ha a Hitman 5. részét viszi (1440X900, Medium, No AA)

Előre is köszi a válaszokat :)



2013. márc. 2. 12:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
12%

MSI GT640 2GB

[link]


vagy


MSI HD7750 2GB

[link]

2013. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó válaszoló: én nagyon nem ajánlanám azokat a kártyákat... a GT 640 nagyon rossz vétel. a HD7750 még jó is lenne, de NE 2GB-sat vegyen, mert eleve ki se tudja használni a kártya másrészt DDR3-as memória vezérlő van rajta amivel kitörölheti a seggét, visszahúzza a kártya teljesítményét. amúgy a hozzáértésed látszik abból hogy VRAM alapján ítéled meg a videokártyát...
2013. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

xD Mondjuk ott a pont...


De kissé feltűnő hogy nincs ott a 'hasznos válasz %' ...


Esetleg nem egy újabb moderátor? (nem az utolsó válaszoló)

2013. márc. 2. 21:57
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Alapból az MSI-t fikázzák Sapphire HD 7750 ezt válaszd nagyon megleszel elégedve
2013. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ja. A legjobb gyártó (ATI) a Sapphire, ezt tudom :)
2013. márc. 3. 14:10
 16/23 anonim ***** válasza:
18%

Sapphire egy szar! Egyáltalán nem a legjobb gyártó. EVGA és Asus a legjobb VGA-k terén. Annyi pénzért meg nem kapsz ilyeneket úgyhogy marad a MSI.

Nem Vram alapján ítéltem meg a VGA-t. Ez viszont már oda vissza veri a szar Sapphiret.


MSI 7750 1GB DDR5 OC

Erre 36 hónap garancia van.


Shapphire meg 24 és garantáltan kilökheted a kukába 2 év után. Ha egy normális számítástechnikai üzletbe bemész megmondják neked, hogy a Sapphire egy szar.

2013. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Rasta Joint ***** válasza:
52%
A Sapphire egyáltalán nem szar:) Azért mert neked elromlott,attól még jó gyártó. Bármi elromolhat. MSI-ből meg ASUS-ból is ki lehet fogni hibásat, de azért van rá a garancia... Érdekes soha nem hallani panaszt a Sapphire-ról, akkor miért lenne szar? Azért mert egy ember azt mondta?
2013. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Jaja... Rastának igaza van!


Én egy NVIDIA-t "löktem ki a kukába" mert szarrá ment. Gainward volt. De nem írom le a gyártót. Teszem hozzá, NEM EGY SZÁMTECH BOLTBAN VOLTAM ahol a Sapphire-t dicsérték a legjobban, ráadásul azt is hozzátették, hogy az az elsődleges AMD vevő, így az a legjobb. Kicsit járj utána ;) Nem próbálja a maga módján húzni a karikat, ért hozzá. MSI meg elég szar anyagminősége miatt marad alul. Láttam egy csomó MSI VGA-t, alaplapot, és meg kell mondjam, olyan anyagból készül a karik "hűtése", és a díszek mint egy homokozólapát. És nem a jobb fajta. Szóval mielőtt leszarozol valamit járj utána neki!!!


Ráadásul az MSI-re meg azért van annyi garancia, mert sokkal nagyobb az esély h szarrá megy... xD

2013. márc. 5. 15:16
 19/23 anonim ***** válasza:
39%
sapphire szar? oké... gyönyörű világba élünk
2013. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
35%
ennyi észt... vedd csak a sapphire-t kérdező nem bánod meg !
2013. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!