Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indult a gépem?

Miért nem indult a gépem?

Figyelt kérdés
Bootolt a gép, de a windows logó után csak 1 fekete kép volt egérrel, és a rendszer nem töltött be semmit. Ha a rendszert újra akartam tenni, akkor pedig megállt a winchesterre utalva. Onnantól gondoltam, hogy a vinyóval van a gond. De.. Kicseréltem a kábelt a vinyóét, és a dvd olvasóéval, és így hosszas reménykedés után elkezdte telepíteni. A kábel csere egy hirtelen ötlet volt, és végül akkor bevált? De a dvd olvasó is működik.
2013. márc. 1. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
?
2013. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszul volt bedugva vagy mi.
2013. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Live oprendszerrel nézd meg a winyó állapotát! Lehet, hogy az krepált be.
2013. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor úgy dugtam be, ahogy szoktam, akkor nem volt jó. Sehogy nem bootolt be rendesen a rendszer. Nem volt rosszul bedugva, mert másikba is dugtam, és ugyanaz volt. Mikor a dvd olvasó kábelét bedugtam a gépbe, akkor már onnantól jó volt. De a vinyó kábelével is működik a dvd olvasó, szóval érdekes..
2013. márc. 1. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
én mé nemértem
2013. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!