Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wii nevű játék konzolon jó a...

Wii nevű játék konzolon jó a cod Black ops zapperel?

Figyelt kérdés
Ne ítélkezni csak akkor ha már kipróbáltad.

2013. febr. 28. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
még nem próbáltam a black ops-ot, de! a manhunt 2-ben is van lőfegyver. namost ugyanúgy a nunchuck-al kell mozogni, a remote-al célzol b-vel lősz. kicsit szokatlan volt az igaz, de így a fain. zapperrel annyiban változik a helyzet, hogy a "hátába" rakod a nunchuck-ot, a remote a tetejére és lősz, mint egy stukival. sztem kicsit kényelmetlen, mert úgy kell fogni, mint egy mp5-öst kb. de tuti meg lehet szokni. vaterán van 2000ft-ért, ingyenes postával. annyit megér sztem. remélem segítettem
2013. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én MW3-at próbáltam, nekem annyira nem jött be, de szerintem csak azért mert nem szoktam meg, ha rá szánnék fél órát már imádnám
2013. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!