Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 aero?

Minden xD kérdése:

Windows 7 aero?

Figyelt kérdés
ezen be lehet kapcsolni az aero-t? [link]

2013. febr. 28. 15:34
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Nem derül ki a lényeg pont. Ha DirectX 10 vagy újabb a VGA, akkor biztosan. DX9.0c-nél már nem vagyok benne biztos, mert Vistán ment, de W7-hez nincs hivatalos támogatás, ezért Vista drivert kéne ráhergelni ... ami vagy sikerül vagy nem.

Persze csak regisztrált Windowsnál megy az Aero. Még régen vistánál feltétel volt a biztonsági központ bekapcsolt állapota is valamiért.

2013. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Ennyi információból csak a súgóra tudok hivatkozni:


"Az 1,0 vagy 2,0 pontot elérő számítógépek teljesítménye általában elég az általános számítástechnikai tevékenységek végzésére, például az irodai alkalmazások futtatására vagy az internet böngészésére. Az ilyen pontszámú számítógépek teljesítménye viszont általában nem elég az Aero, illetve a Windows 7 rendszerben elérhető speciális multimédiás elemek futtatására."

2013. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Radeon 9200 LE Ati catalyst-tal lefrissítettem a legfrissebbre és dxdiag-gal megnéztem, hogy DirectX 11 van a gépen.
2013. febr. 28. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Nem lehet. Nem hiába kapott 1 pontot.

Hiába van a gépen DX11, a kártya csak 8.1-et tud, az aerohoz meg minimum 128MB-os DX9-es kártya kell.

2013. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!