Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek?...

Milyen videókártyát vegyek? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Intel alaplapom van, úgy hallottam hogy ahhoz mindenképp Nvidia kártya kellene, de mi van akkor ha pl. ATI-t veszek? Nem lesz kompatibilis? Én nem igazán vagyok otthon a hardverek terén, de erre a pár karira gondoltam:


[link] - Mindenképp PCI-os kari kell, a leírásában nem látom, de a nevében benne van, gondolom akkor jó, sajnos ez nem Nvidia, nem tudom ez miért fontos, remélem valaki leírja majd.


[link] - Ezt elég sokan dícsérik, sajnos ez sem Nvidia.


Nvidiát is vadásztam, ezt találtam:


[link]


Olyan 20-30 ezer forint körül gondolkodom.

Előre is köszönöm a segítséget!!!



2013. febr. 25. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz kompatibilitási problémád, ilyen árban a következőt ajánlom:

VTX3D VX7770 1GBD5-DH HD7770 1GB GDDR5 PCIE 27.181 Ft

Ipon.hu

2013. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár milyen procid van?
2013. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Intel pentium e5400
2013. febr. 25. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben érdemes lenne előbb a processzort cserélni mert nem hajtaná ki a videókártyát. Bár én inkább az egész gépet cserélném. sFM2 konfig már nem olyan drága.


Szerintem a procihoz inkább ez a kártya dukálna: Radeon HD4850 256bit amit még ki tudna hajtani, bár ezt is kétlem

2013. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gép cserére sajnos nincs lehetőségem. Mi történik akkor, ha nem tudja kihajtani a videókártyát a processzor?
2013. febr. 25. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor kevesebb lesz a videókártya teljesítménye, magyarul CPU limit lesz.
2013. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ez nem vezethet a kártya "elhalálozásához"? Mert a jelenlegi kártyámnál (Nvidia Geforce gt240) egy olyan probléma áll fent, hogy ha például játszom egy játékkal mondjuk 20 percig, és be akar tölteni egy új pályát, akkor az egész gép megfagy, bepixelesedik a kép, mindenféle színben, majd vagy kapom a kékhalált, vagy egésznap úgy marad a gép, megfagyott állapotban.
2013. febr. 25. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!