Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » JÓ LESZ NEKEM EZ A WIFI ROUTER?

JÓ LESZ NEKEM EZ A WIFI ROUTER?

Figyelt kérdés

Otthoni használatra néztem ki az alábbi routert:


TP-LINK WR-841N 300Mbps


Több info: [link]


Egy átlagos méretű lakásban osztanám meg a jelet az asztali PC után két laptop, két mobiltelefon, meg alkalomszerűen a vendégek ketyeréi között.

A kábeles nethez egy régi Scientific American modemet használok, a mai mérés szerint a letöltés 22.4, a feltöltés 1.5 Mbps sebességgel megy. Netezésre, céges mailek kezelésére kellene a cucc, semmi komolyabb online multiplayer játék vagy hasonló nem fárasztaná.


Jól járok, ha a fenti igényekhez ezt a modellt választom?


2013. febr. 24. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Jónak jó, de az e-digitalhoz képest is, vannak olcsóbban, egy másik helyen: [link] - [link]

Hátránya a boltnak, hogy csak akkor értesít, ha készüléket kapnak, ezért a raktáron levőt ajánlom neked (ha a szállítójuknál sincs, akkor nem szólnak, külön kell érdeklődni nálunk - ez nem vicc!)

Újpest központnál tudod, személyesen átvenni, de ha kell, 'kipostázzák neked'.

2013. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!