Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen legyen a konfigom?

Milyen legyen a konfigom?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy teljesen új PC-t beújítani,de egyenlőre elképzelésem sincs h milyen legyen.Elsődleges célom ugyebár a játék,nem kell nagyon high-end erőműnek lenni,de szeretném ha az igen nagy gépigényű játékok is futnának rajta jó beállításokon.Ez lenne az első komolyabb PC-m,eddig konzolos voltam,de beleuntam h mindig kidobnak vmi újat és az előző generáció rögtön elavult lesz,és csak akkor tudok újítani,ha komplett új konzolt veszek.A válaszokat előre is köszönöm!

2013. febr. 24. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Intel Core i5-2500k

Sapphire HD7770

Asus P8B75-M LX PLUS

Corsair 4GB 1600 vagy 1333MHz DDR3 CL9

FSP Hexa 400W

Cooler Master Elite 330 all black

Western Digital 500GB 7200rpm SATA II

+ egy DVD író

+ egy ház venti


ha valamit kihagytam ,akkor bocsi


Ez egy nemtúl drága cuccos. sztem sokan rám fogják mondani hogy sz@r.

de nem hnném hogy az lenne :)

esetleg egy erősebb VGA-val veheted :)

2013. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, de pont PC-nél van az, hogy ha kidobnak valami újat akkor a régi 1 év múlva elavult lesz. Ha megfigyeled konzolokat kb. 7 évente dobnak piacra...
2013. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja-.-


De mikor valami újat megveszek drágán, és egy év múlva rányomják a pecsétet hogy elavult, nem feltétlenül van úgy. Csak akkor lesz elavult, ha nem úgy teljesít, ahogy TE elvárod ;)


Szerintem ebben van igazság.

De persze az se jó ha nem futnak a progik, mert "elavult" a cucc.

2013. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
BeIgen,de pc-n ugye lehet darabokban is újítani,fokozatosan (egyszer egy új proci,egyszer egy új grafikus motor stb....) és igen,a PS4-et meg az XBox 360-at valóban 7 éve dobták ki,de ezekben is voltak különböző kiadások (össze lehet hasonlítani egy 2008-as PS-t egy 2011-essel),ráadásul a játékok már 3 év után szemmel láthatóan gyengébben muzsikáltak,mint PC-ken.Most pedig relatíve egyenesen kőkorszakinak mondható a látvány,bizonyítvan h pl. a Halo Reach,ami egy 2010-es játék,simán leesik óránként többször is 20 fps alá.De ugyan ilyen hibák vannak PS-en is,pedig annak a procija kb. a mai számítástechnika csúcsa.Szal inkább PC.
2013. febr. 24. 14:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked pedig kösz első!
2013. febr. 24. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!