Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezekért mennyit adnának?

Mahhoo3-3 kérdése:

Ezekért mennyit adnának?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés hogy szerintetek menni pénzt adnának ezért?

1 nintendo DSi ( meg pár játék rá ( kb 5-6 ) )

1 HTC wildfire s

( persze mindkető használt.)

Egy noki lumia 920- at akarok venni, van itthon kb 20 ezrem, meg talán a szüleimet belerángatnám hogy a harmadát fizessék ki. Szerintetek kijönne?



2013. febr. 24. 12:42
 1/7 A kérdező kommentje:

Mégvalami...

Melyik a legjobb?: nokia lumia 800

Nokia lumia 900

Nokia lumia 920

( melyikre lenne pénzem

2013. febr. 24. 12:46
 2/7 anonim ***** válasza:

A legjobb a 920 mert azon van wp8. De szerintema 820 ill. a 620se rosz


én egy 800as büszke tulajdonosa vagyok. :)

2013. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 800 es 900 on nem wp8 van? 610 et nem akarok mert az nem olyan tikikus lumia formaju
2013. febr. 24. 15:40
 4/7 anonim válasza:
620 kb 60 ezer és wp 8 as
2013. febr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 620-ast tudom ajánlani. Azon már wp8 van. És az eléggé jó ár érték arányban van.
2013. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krisipoke ***** válasza:
Nem tudom még mennyire aktuális, de az első kérdésre: NAGYON függ attól is, hogy milyen játékok, és milyen állapotban vannak. Ha mondjuk ilyen no-name Dóra a felfedező, vagy fifa, vagy hasonló játék, akkor 500 forintot sem adnának egy játékért, pláne, ha doboza, leírása sincs. Viszont ha mondjuk olyan játékokról van szó, hogy New Super Mario Bros, Zelda, Pokémon, Kirby, stb, akkor akár ilyen 5000 forintot is rá tudnak rakni az árra darabonként.
2013. ápr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindegyik dobozos, egy párnak leírása is van, 2 db professor layton, ez ismert, donkey kong jungle climber, the settlers, crazy machines. A ds jó állapotban van, ujkora ota folia van rajta, a telo karcos a kepernyo, hatul minden oke, gyors minden, csak kicsi nekem, a lumia meg bazi nagy, azert szeretnem, meg persze szoftware, carl zeiss pure viev camera szuper kepstabilizatorral.
2013. ápr. 5. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!