Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Router a hibás vagy a...

A Router a hibás vagy a szolgáltató kamuzik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja vettem egy TP-LINK WR841N típusú routert,de nem tudom használni mert állítólag valami hibás csomagokat küld a szolgáltatóm felé(mikrós net) és ez leblokkolja az internet szolgáltatást állítólag! Létezik olyan hogy egy hibás router kiüt egy egész mikrós net adótornyot? Mit tegyek ilyenkor? Múltkor is mikor bekapcsoltam a routert a fél városban elment a net!!! eZ HOGY LEHET? Van mikor 2 napig stabil,van hogy 2 percig! Garanciáztatni hogy tudod így? Vagy mehet a kukába és buktam 7.000ft-ot?



2013. febr. 24. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Múltkor is mikor bekapcsoltam a routert a fél városban elment a net!!!

ez egy kiráy router kell nekem is :D

2013. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a routered és az adótorony között kell lennie még egy doboznak, mert a router antennája csak arra szolgál, hogy az őt követő helyi vezetéknélküli hálózatot kiszolgálja, mikrohullámú vételre nem.


Lehet, hogy a routered egy hulladék, de a város nem a te hibádból maradt internet nélkül.

2013. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!