Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség kellene egy Saitek...

Waffi BalD kérdése:

Segítség kellene egy Saitek R220-hoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy lehet játék közbe használni , telepítő cd-nincs meg , de a játékvezérlőnél az állapota "OK" , de a játékba nem megy.

2013. febr. 23. 22:42
 1/1 jaqdrako válasza:
szia, nekem need for speed most wanted alatt pld. megy windows 7 64 bit alatti oprendszerrel, előtte be kellett állítani a beállításoknál a játékban, hogy melyik gomb milyen funkció legyen, illetve még a kormány mozgatással, hogy balratekerés balra, jobbratekerés jobbra... De pld Cars 2-ben a nem tudtam beállítani, meg sem jelenik mint lehetőség. Szerintem Mad Catz Controllert rakd fel, nekem most éppen elszáll egy hibával, de lehet nálad megy, és gondolom lehet veele játékokhoz profilokat rendelni, ha működik. én innen szedtem le: pcperipherals.saitek.com/down/downloads.php
2013. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!