Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Boot után valami kattog 1-2...

Boot után valami kattog 1-2 percig és lassú a win bővebben lent?

Figyelt kérdés

Exbarátnőm egy tébolyult pillanatában nekiesett a PC-nek és hátul elkezdte kitépkedni a kábeleket. A videókártyáét ugye nem tudta, mert csavarok rögzítik és addigra beértem a szobába.


Azóta boot után 1 perccel 5 mp-ként kattan egyet valami a gép belsejében és a win7 megfagy/belassul*. Ez 2-3 percig tart, utána jó minden. Az utóbbi időben viszont 2-3-4 üzemóra után megismétlődik a jelenség. Valaki tud segíteni valami hasznos tanáccsal?


*van ami működik. ikonokat az asztalon kitudom jelölni, tálca egyáltalán nem működik. Alt+tabbal ablakot is vált, de az asztal lebegőmenüje 1 perc alatt jön be etc.

Ha szükséges ezt írom tovább is.


2013. febr. 23. 22:17
 1/2 anti paladin ***** válasza:
Ajaj. Valszeg a művelettel járó rázkódás megviselte a vinyót. Hdd sentinellel meg tudod nézni az állapotát de azt tanácsolom a fontos adatokat már most mentsd el valami más adathordozóra.
2013. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sejtettem, de reméltem, hogy nem vinyó probléma...sentinelem van, de nem is gondoltam, hogy jó ilyenre is. Ebéd után nekilátok. Ha nem oldódna meg, jelzem és várlak vissza! :) Köszi
2013. febr. 24. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!