Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop integralt video kartya...

Laptop integralt video kartya ATI Mobility Radeon HD 4250?

Figyelt kérdés

[link]

ez a laptopom.A kerdesem az lenne h hogyan tudom a video kartya memoriajat felnyomni 893 mb-ra? gondolom ez a max amennyit el tud venni a ram-bol.alapbol 256 mb,de mivel irja h up to 893 mb igy gondolom lehet novelni.ha lehet pls irjatok meg h hogyan.elore is koszi


2013. febr. 23. 01:56
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Elvileg az összes ram negyede a maximum, tehát kell hozzá 4Gb rendszer memória. De notebooknál passzolnám, mert asztali gépen Biosból. Bár asztalinál a HD4250 abban volt több a HD4200-nál, hogy volt SAJÁT memóriája az alaplapon, vagy nevezzük inkább cache-nek, 128MB DDR3. Persze sokan nem tudják, hogy a PCI-E kártyák zöme is vesz el rendszermemóriából is.

Viszont a HD4250 teljesítménye nem fog nőni ha sikerül is.

Persze én rácsodálkoztam, hogy az AION elment rajta 1280-ban LOW beállításokkal. De sokat nem szabad várni tőle.

2013. febr. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt tudom h egy szar igp :D 4gb ramom van :D azer koszi
2013. febr. 23. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!