Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement a gamepadom?

Tönkrement a gamepadom?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen noname Ewent EW3170 gamepadom, Media Marktban vettem 2500 forintért. Eddig nagyon jól működött az elmúlt pár hónapban, tegnap viszont bedugtam, kis ideig működött, aztán egyszer csak a Windows adta ezt az "egy USB eszközt kihúztak" hangot, pedig nem húztam ki. Kihúzom, visszadugom, erre azt mondja rá, hogy "Unknown device" és hogy az eszközt nem lehetett felismerni. Mitől lehet hirtelen ez a probléma? Az eszköznek soha nem voltak driverei, eddig tökéletesen működött. Windows 7 Ultimate x64
2013. febr. 22. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
nem vagyok szakértőnekem az USB-m ment kb így tönkre szerintem érintkezési vagy próbáld meg az usb-t frissíteni mást enm nagyontudok
2013. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!