Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD: Gépből DVR rögzítőbe...

HDD: Gépből DVR rögzítőbe tettem, de amikor vissza raktam a gépbe nem volt jó. Segítség?!

Figyelt kérdés
Ki vettem a gépemből a winchestert hogy meg tudjam nézni a DVR rögzítőm meg felelően működik-e.. meg volt, jó volt minden. Vissza raktam a gépbe de az nem indult el. sőt mintha le törlődött volna róla minden... lehetséges hogy amikor betettem a DVR-be akkor automatikusan formázta magának? És az adatok még menthetőek róla?

2013. febr. 22. 15:47
 1/1 zakhaev ***** válasza:
lehetséges hogy formázta, ha nem csináltál vele semmit azután(ujratelepítés) akkor még vissza tudod szerezni az adatokat, van egy program, [link] én még nem próbáltam, de ha olvasgatsz itt gyakorin, akkor találsz rá megoldást ha ez nem működne.
2013. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!