Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van állandóan 90 fok...

Lpeter87 kérdése:

Miért van állandóan 90 fok fölött a northbridge-em?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az rengeteg és ez alapjáraton van így, játék közben 100 felé megy, már többféle progival néztem és ugyanezt mutatta mind a többi cuccnak a gépemben normális a hőfoka csak ennek nem. Miért van ez ?

#alaplap #melegedés #alaplapmelegedés
2013. febr. 19. 22:34
 1/5 Hatlábú Farkas ***** válasza:

Én tennék rá Extra hütést.

mindenesetre RETTENTÖ veszéjjes !!!


ALAPLAP leégés-veszély !!!

2013. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is vedd le az oldalát a gépnek, az fog segíteni pár fokot. A legjobb az volna, ha van ventilátorhely a gépházad oldalán egy 12 centis ventit felszerelni rá. 1200-as fordulaton 15-20 fokot hűtene az északi-hídon. Nekem anno 70 fokos volt és nálam elég volt egy 8 centis PWM ventit felszerelni és 49-50 fok alapjáraton, játék után is "csak" 60.
2013. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:
Mennyi idős az alaplap? Vagy kiszáradt a hőátvivő réteg rajta, vagy kezd megnyúlni a bordát tartó műanyag, esetleg mindkettő.
2013. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anti paladin ***** válasza:

Nem tudom milyen a lap de az olcsóbb lapoknál jellemzően túl pici a híd borda. Az olcsó asrock lapomon kicseréltem egy kb. 2.5-ször nagyobbra bordát de még az is épphogy 60 fokra vitte le a hőmérsékletet.


Megoldás:

1: lehet kapni különféle extra chipset hűtéseket.

2: faraghatsz is hozzá egyet én valami régi p1-es bordát kalapáltam rá.

2013. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Le van véve a gépház oldala és fújatok rá levegőt is de semmi. :(
2013. febr. 19. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!