Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Belkin router, valaki segítene?

Belkin router, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Volt egy tenda típusú sima routerem de tönkrement. Most kaptam egy okostelefont + kellet is egy router így vettem egy belkin f5d7230-4 típusú wifis routert. CD-t nem kaptam hozzá.


A böngészőben beírtam a címsorba 192.168.2.1 -et és be is jöttek a router beállításai. Itt először újraindítottam a routert és utána konfiguráltam a hálózatot. (olyan netem vagy h be írom a jelszavam és a felhasználó nevem és csatlakozok,,fix IP-címem is van )


[link]

[link]

[link]

ezeket így beállítottam (persze a kérdő jel helyén ott hagytam az alapértéket, 1456) és rámentem Apply Changesre és elkezdett tölteni mentette az adatokat újra is indult a router aztán visszajött ez a kép [link]

és semmi...a routeren az internet feliratú led nem világit a többi igen



Valakinek esetleg egy építő tippe lenne?? azt nagyon megtudnám köszönni :)



2013. febr. 18. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy kötötted be a rutert és a modemet?
2013. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Service name -hez semmit sem kell írni, csak speciális estekben. Az MTU maradhat gyári értékeken (1492). Csak akkor kell megváltoztatni ha szolgáltató megköveteli külön.

Itt találsz részletes magyar kézikönyvet ehhez a típushoz, esetleg nem árt ezt is áttanulmányozni.

[link]

Sok szerencsét.

2013. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem a kábelezés érdekelt nem a szervizkönyv. Ismerem a belkin rutereket...
2013. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahh.... köszönöm a válaszokat!!!, 2 óra szenvedés után végre minden jó lett :))
2013. febr. 18. 22:04
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

"C0gnity válasza:

Engem a kábelezés érdekelt nem a szervizkönyv. Ismerem a belkin rutereket..."


Ma mondjuk nem is neked linkeltem, hanem a kérdezőnek.

2013. febr. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!