Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet fejleszteni ezt a gépet?

Lehet fejleszteni ezt a gépet?

Figyelt kérdés

FUJITSU SIEMENS ESPRIMO E5625

[link]


a táp csak 300W ez lehet akadály?


2013. febr. 17. 17:50
 1/8 cianidetil ***** válasza:
A linkedben 6 különböző típus van.Ezek közül melyik a tiéd?
2013. febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az első oszlop
2013. febr. 18. 14:39
 3/8 cianidetil ***** válasza:
Nos az én véleményem,hogy ez pont az a kategória,amire nem érdemes költeni.Több pénzt ölsz bele,mint amennyit utána érni fog az egész gép.Továbbá nem tisztázott,hogy a fent említett oszlopból te milyen procival és mennyi rammal rendelkezel.Az oszlop ugyanis azt mutatja,milyen összetevőkkel hozták a típust forgalomba.Tehát ugyanezzel a számmal többféle összeállítás is létezik.A táp lehet akadály,ha egy combosabb videokártyát szeretnél belerakni,de azt,hogy milyet érdemes csak a processzor ismeretében tudnék javasolni.Ha esetleg tudnál egy kicsit pontosítani....
2013. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

DualCore AMD Sempron 2100, 1800 MHz (9 x 200)

1GB DDR2

Alaplap : FUJITSU SIEMENS D2724-A1

Integrált: nVIDIA GeForce 9200

2013. febr. 18. 15:44
 5/8 cianidetil ***** válasza:
Sajnos ennek a procinak mennie kéne.Nem tudom mennyit szánsz rá,de a táblázatból válassz magadnak valami több magos megoldást,a vgat cseréld valami nvidia gt 6800,vagy hasolnlóra,a táp is kevés lesz neki.minimum 400w ra kéne váltanod,és ram amennyi csak belefér a keretből.(persze a leírás szerint max 8gb).Ennek tudatában azt mondom,hogy mihelyt megvásároltad,és belepakotad,A gépedre fordított összeg kb 40% elbuktad.30-40k ért sokkal ütősebb vadiúj konfigokat össze lehet rakni.Persze a döntés a tiéd! Sok sikert!
2013. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én egy AMD Phenom X4 9950 Black Edition-ra gondoltam 15ezer ft körül hozzá lehet már jutni csak azt nem tudom hogy az alaplap támogatja e.. köszi szépen mindent
2013. febr. 18. 16:07
 7/8 cianidetil ***** válasza:
A linked szerint támogatja!De ramot mindeképp pakolj mellé! ;)
2013. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cianidetil ***** válasza:
Azért nézz utána,Mert lehet Biost kell hozzá frissítened!
2013. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!