Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vetem egy msi gt630vidkar...

Most vetem egy msi gt630vidkartyat es nemkapcsol be a monitor de van mikor bees minden renben megy jatekstb 3eve vetem a gepet codegen 400wtap van bene most cserelnem vidkarit talan tapegyseg?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A "tápot" azonnal cseréld!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a fenének teszed fel 5x ugyanazt a kérdést?


Oké tudjuk,vettél egy szarra se jó hulladék gagyi videokártyának nevezett vackot,és van a gépedbe egy szintúgy szutyok Codegen táp.


Talán ki kéne cserélni a tápot egy FSP,Chieftec kategóriájú normális tápra,és akkor talán elfog indulni az a szemétbe való kártyád.


De lehet hogy nem,mert a Codegány tápot leégette az egész konfigot az új gány VGA-val együt,aztán most vehetsz új gépet.


Minden esetere vegyél egy FSP Hexa 400W vagy Chieftec CTG 400W-t,ha működik szerencséd van.

2013. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

:D

mar kiirta(d) párszor?

lehet ddr5 ösröl van szó talán... legalább

.

igen kikapod használtan is valami fps, chieftec re tápot aztán kész

ha meg nem akor ugyis csak szerviz marad

talán akinek kevés a pénze annak nem kéne "ugrálni"

vagyis elöbb részletesen sokhelyen utána jár és utána kérdez a dolgoknak

mert a szegény(pénzben) az mindég ráfizett csal általában mert úgy sporolna hogy inkább ócskát vesz ami tönkre megy

minthogy jót vet volna lehet azonos árban is...

akár használtan (általában mindég mesze jobban jársz használtan mint egy új ócska vacakal)

2013. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!