Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek el tudna futni...

Szerintetek el tudna futni úgy a world of tanks hogy a harcban ill. amikor nem vok csatában pl:megyek a mezőn, hogy 20 fps alá ne menjen? Több lent. Gép:intel pentium dual core 2.8ghz 2. 00gb memória (RAM) 512mb-os nvidia geforce 9600gt

Figyelt kérdés

az a baj hogy mindig van városi csata és én sose tudok lagg nélkül játszani.Most 1280*800-as felbontáson játszom amit tudtam kikapcsoltam , de minden a minimumon van.

És amikor vannak többen mindig 10,11,12,13,14 vagy annál lentebbi fps számot ír ki.

És azt szeretném ha meg tudnák mondani hg mit kéne beállítani hogy min.16+ fps legyen..

Ha nem lehetséges megértem , elvégre nem mai konfiguráció van a gépemben.



2013. febr. 16. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a world of tanks egy online játék.Ha szaggatsz az lehet az internetkapcsolattól is.Szerintem el kellene hogy vigye a géped.Jó lenne tudni hány megás a neted mert lehet hogy attól van a lagg.Ráadásul ha sokan vannak fent az ronthat a helyzeten.
2013. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2013. febr. 18. 16:58
 3/3 Phoney ***** válasza:

Első: nem értem, a mai gyerekek miért keverik össze a hálózati lagot az alacsony FPS-sel, semmi közük egymáshoz. (Egyes játékokban megáll a kép a lagtól, de az más.)


BIGG: ha hajlandó vagy feláldozni a grafikát az FPS-ért, akkor letöltesz egy gagyitextúra-csomagot, és az 512-es kártya sokkal jobban elboldogul vele. Persze a 20 FPS-t nem tudom garantálni, de jobb lesz.


[link]


Itt az első kettő mod tartalmaz alacsony textúrákat és butított effekteket. Ha ez sem segít, akkor a felbontással is lehet majd variálni.

2013. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!