Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vásárolnátok erről az oldalról?

Vásárolnátok erről az oldalról?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy maradjak a PCX -nél?

Nem ismerem, csak azért kérdezem.


2013. febr. 15. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én nem ajánlanám... fentvannak a feketelista.hu-n nekem még eddig csak rossz tapasztalataim voltak azokkal az üzletekkel/cégekkel akik itt fent voltak...



[link]

2013. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hoppá.. :O

Mondjuk alapból hülye volt a kérdés is... Alap hogy PCX. :)

Köszi a választ! :)

2013. febr. 15. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2013. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ADACSA Kft. válasza:

Kedves IT_FAN,

A feketelista.hu oldalon barmely cegre ha rakeresel akkor kidobja mint talalat, pl teszteld le a pcx-re. (Ez alapjan ok is megjelennek :) )

[link]

mivel ez az oldal kikeresi a cegeket (barmilyen letezoceget) ha regisztralsz es fizetsz a szolgaltatasokert akkor megismerheted a ceg likviditasi mutatoit.

Az ADACSA Kft a NAV hivatalos oldala (havonta frissulo) ingyenesen lekerheto ugynevezett "koztartozasmentes adatbazis"-ban immar evek ota szerepel, amely mervado (erdemes hasznalni!!!)

[link]

Szamomra, mint a Ceg tulajdonosanak igen kellemetlen mikor teves informaciokat publikalnak felhasznalok ezert szerettem volna ezt a tajekoztatast Onnel megosztani. Bizom benne, hogy levelemmel nem zaklattam es levelemet megerti, amellyel egyedul a Cegunk es Munkatarsaim erkolcsi ertekeit szeretnem megvedeni. Koszonom. (A kerdest feltevonek pedig ezuton felajanlok -5% kedvezmenyt barmely termekbol, ha megmondja honnan hallot rolunk :D ) keress fel hivatkozz a GYIK-ra

2013. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves Adacsa Kft!



Köszönöm a választ. Valóban nekem is feltűnt, hogy szinte minden cég rajta van a feketelistán. :) Köszönöm a kedvezmény fejajánlását! Mindenképpen fogok önöktől vásárolni a jövőben, és még egyszer elnézést.


Üdvözlettel,

Sándor

2013. febr. 15. 23:35
 6/11 A kérdező kommentje:
*felajánlását
2013. febr. 15. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:
ne hidj neki.... csak hárít... ha igazlenne amit mond hogy minden cég fent van akkor az összes cég/üzlet fent lenne erről a településről is ahol lakom... igaz van fent jócskán de majdhogynem felefele arányban fentvannak... és nagyon jól tudom hogy akik nincsennek fent azok is bevannak jegyezve mint üzletek... cégek...
2013. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
van amelyik már több mint 14 éve üzemel...
2013. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és még sincsennek fent....
2013. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na erre miért nincs semmi válasz Kedves ADACSA KFT képviselője?.....
2013. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!