Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az egér...

Miért nem működik az egér előre és hátra navigáló gombja?

Figyelt kérdés
Egy Trust Maxtrack 17178 egérről van szó, amit most vettem. Nincs hozzá driver, magától felinstallálódik, és a weboldalon is azt írják, hogy ehhez nem kell driver, csak bedugod és működik. Minden működik rajta, még a dpi állító gomb is, de a webes navigáló gombok nem. Valakinek valami ötlete?
2013. febr. 14. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet mert sz@r.Nekem is volt ilyen az működött.Lehet egy másik egér szoftvere,drivere bekavarhat.Vagy töltsd le a X mouse button Control-t.Testre szabhatóak vele az egér gombjai.Ha azzal sem érzékeli én visszavinném(amúgy is elég kattogós fapados minőség szerintem)
2013. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a progit, arra jó volt, hogy mutatja sárga villanással, amikor megnyomom valamelyik gombot, és a 4-es gombot nem érzékeli, csak az 5-öst... Azért köszi! :)
2013. febr. 14. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!