Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek, hogy legyen hang?

Mit tegyek, hogy legyen hang?

Figyelt kérdés

Szinte mindent kipróbáltam, szerintetek mit csináljak?

Elment a hang a gépemről, lent az óra mellett sincs a hangerő ikon, vezérlőpultban meg azt írja nincs hangeszköz, pedig csatlakoztatva van.

Legalább 5 drivert töltöttem le, telepítettem, de semmi. Driver Detective-vel is lejárattam, ott is azt írta, hogy baj van vele, de hogy le lehessen tölteni azt amit ajánl, ahhoz pénz kell, fizetni meg nem fogok.

vinyl AC 97 hangkártyám van, hogyha még valami olyan van amit nem próbáltam, írjátok le kérlek, előre is köszönöm

Windows XP SP2, nem egy mai gép



2013. febr. 12. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Alaplapod?
2013. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
P4PE2-X
2013. febr. 12. 18:16
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


itt találsz megfelelő drivert.

2013. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom
2013. febr. 12. 18:36
 5/14 A kérdező kommentje:
ez viszont telepítés előtt kiírja, hogy driver not found, ez mit jelentsen?
2013. febr. 12. 18:53
 6/14 A kérdező kommentje:
nem segített
2013. febr. 17. 20:51
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]

ezt tölsd le >telepist és futtast a driver keresést

VAgy itt egy másik:

[link]

jobb oldali ablakban lentebb kék szinnel ott van hogy: Letöltés:Driver magician 3.5 magyar letöltés kar rá


tölsd le telepísd, és futtasd a driver keresőt, ha megjelenitette az audio sriver hiányát hogy nincs telepitve akkor kat rá és megkeresi neked a megfellő drivert.

2013. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2013. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az utolsót már próbáltam, nem jó, a másik két program meg kimutatja hogy nincs telepítve driver, de hogy megkeresse a megfelelőt ahhoz fizetni kell, és pénzt kiadni én nem fogok
2013. febr. 18. 16:23
 10/14 anonim ***** válasza:
És mi van ha elromlott az integrált hang, ha a hozzávaló driverrel nem működik akkor mással sem fog.
2013. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!