Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs a saját gépben a pendriv...

Nincs a saját gépben a pendrive, sem a kezelésben nem látja, de a gép feltelepiti mi a gond?

Figyelt kérdés
itt a kép: [link]

2013. febr. 12. 12:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
2 napja raktam rá fele filmeket és a másolás megszakadt és eltűnt a saját gépből és azóta nem látja...
2013. febr. 12. 15:29
 12/17 Golan Trevize ***** válasza:
Akkor az szinte biztos, hogy elromlott.
2013. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Annak nem örülnék...:(((
2013. febr. 12. 15:35
 14/17 A kérdező kommentje:
És mitől romlott el???
2013. febr. 12. 15:35
 15/17 Golan Trevize ***** válasza:

Azt, hogy mitől, az nehéz lenne megmondani. Filléres tucattermékek, a gyártók is inkább arra mennek rá, hogy minél olcsóbb legyen, a tartósság nem szempont.

Valószínűleg pont a memória része romlott el, a vezérlő része még működik, ezért van, hogy félig felismeri a gép.

Egyébként ez a ritkább, sokkal gyakoribb, hogy a vezérlő része hal meg.

2013. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
értem :(
2013. febr. 12. 16:10
 17/17 anonim ***** válasza:

Diplomamunkát, fontosabb dolgokat egy helyen tartani öreg hiba! Én is hallottam már olyanról, aki anno floppyn tartotta csak a szakdogáját. Na, az se arról nyomtatta ki végül...

Szabálytalan eltávolítás (sima kihúzások a gépből), helytelen tárolás, természetes amortizáció (gyenge minőség esetén ez hamar bekövetkezik) kb. az okai.

2013. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!