Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyit fogyaszt...

Shadow087 kérdése:

Szerintetek mennyit fogyaszt egy 8800 GTX kártya alapon járatva?

Figyelt kérdés
Vagyis az lenne a kérdésem, hogy ha egyáltalán nincs terhelve a kártya, akkor mennyi lehet a fogyasztása? Mérte már valaki ezt az alap értéket? Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2013. febr. 11. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt 8800GTX-em és terheletlenül 150-155W-ot fogyaszt, terhelve ez felkúszik 260-265W-ra. Nagyon energiaéhes kártya volt, vagyis még mindig az, ha valaki még ilyet használ.
2013. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kötve hiszem, az állításod megcáfolandó, nekem 460 W-os HP tápegységem van, és fullon járatva is meg sem kottyan neki ez a kártya! Ha valóban ennyire energiaéhes kártya lenne ez, akkor valószínű el sem indulna a gép! Ha mondjuk egy Radeon HD 4870 X2 kártyát nézünk, akkor igaz lehet a feltevésed!
2013. febr. 11. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Terheletlenül 150-155?

[link]


Terhelve eszik MAXIMUM annyit.

2013. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előző teljesen igazad van. :D hogy a francba enne annyit, amikor szinte semmit nem csinálok rajta, csak filmezek. :D Meg néha néha egy játék.
2013. febr. 11. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ bocsánat! Első vagyok és elnézést kérek, a teljes rendszer fogyasztása volt ennyi Core 2 Duo E8400-as procival. Még anno feljegyeztem és csak kiolvastam az értékeket, tényleg bocsánat! :D
2013. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D így már mindjárt jobb. Már kezdtem megijedni, hogy egy újabb atomerőművet indítottam útjára. :D
2013. febr. 11. 20:31
 7/7 A kérdező kommentje:
De egyébként létezik, hogy az NV driverei rosszak? :D Hát komolyan mondom, azóta amióta letöröltem, és a WIN 7 driverét használom, sokkal gyorsabb ez a kari. :D
2013. febr. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!