Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri meg ezt a processzort...

Roli901214 kérdése:

Megéri meg ezt a processzort venni 2013ban?

Figyelt kérdés
AMD Phenom II X4 965 Black Edition - megéri ez még nekem hosszú távra? Vagy inkább FX procit vegyek? Játékokra használnám, elsősorban stratégiára (Total War, Company of Heroes 2) A Phenom II 965 egész jol szerepel a teszteken amiket olvastam róla. Ez mellé tervezek egy 970es chipsetes lapot, ASRock 970 Extreme3, ASRock 970 PRO3,Asus M5A97 EVO: ezeken gondolkozok már egy csomó kérdést végigolvastam legtöbben ezeket ajánlanák meg ASRock 970 Extreme4-et de a 3 PCI-E-et büdös életben nem használnám ki. Melyik procit ajánlanátok melyik alaplapra? Fontos hogy megbízható legyen. Ezek mellé még egy RADEON 7850est terveztem 1 vagy 2GB-osat. Intelesek kiméljenek mert nincs annyi pénzem hogy legalább i5-öt vehesek. Hozzáértők tanácsát várom!

2013. febr. 10. 17:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Legyen igazatok "strategiak nem proci igenyesek" amugy irtam hogy shogun total war, az uj rome 2 total war (ebbe a játékba egy csata alatt akár több mint 50 000 embert meg tud jeleniteni ha ugy van beallitva ne mondjatok hogy ahhoz csak jo vga kell.... pl. kiprobaljuk egy olcso ketmagos szarral meghal az tuti :D

Amugy ma mashol tartok i5 3470 van tervbe csak alapapot nem tudom meg milyet vegyek ra de elsősorba meg lóvé kéne :D

2013. febr. 13. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!