Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találhatok embert proci...

Hol találhatok embert proci tuningra?

Figyelt kérdés

Debrecenben kellene valaki, aki ért processzor tuninghoz és vállal is (I7 3770k).

Én soha nem tuningoltam és ezért nem is próbálkozom vele...


2013. febr. 9. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ehhez neked mégis milyen ember kell?


Ha van egy erős tápod,Z77-s alaplapod,meg egy jó proci hűtőd,akkor belépsz a BIOS-ba és emeled a szorzót fokozatosan,majd mindig ellenőrzöd hogy stabil-e a működés.


De minek azt a procit jelenleg tuningolni?Mire nem elég még?

2013. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:
Ahol i7 kell, ott semmilyen teljesítmény sem elég.
2013. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

gtx 690-hez kell emelni a procit, meg hasonló kaliberű dolgokhoz


és mivel én egyáltalán nem értek hozzá, ezért keresek olyan embert aki ért hozzá, és nem cseszné el mint én

nem tudom mekkorák az esélyek, hogy valamit túllőjek, de nem is akarom megkockáztatni, mivel elég drága gépről beszélek

aki ért hozzá, azt mondja: "ú, hát ez nagyon easy, mindenki megtudja csinálni"

de próbáljátok laikus szemmel is nézni a dolgot, ha ez nem megy, akkor szerintem nem tudtok segíteni...

2013. febr. 9. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:

De minek húzni egy I7 est én nem értem...

I7 az szinte minden videokártyát kihajt még a GTX 690-et is!

2013. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem azt mondták, hogy min 4,5-re érdemes lenne felhúzni, mivel gtx690-em van és mindent maxon akarok vinni, miközben megy pár dolog game alatt

+video szerkesztést is csinálnék és hasonló dolgokat

de a fő hangsúly a játékok teljes kihasználásán lenne (physx-el és egyéb nyalánkságokkal)

2013. febr. 9. 23:26
 6/7 anonim ***** válasza:
aha persze...
2013. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BM-Striker ***** válasza:

Van benne valami, de ha csak egy monitoron fogsz játszani, akkor nem lesz látható különbség a 160 fps és a 100 fps között.


Gyakorlatilag nem fogod észrevenni, ha véletlenül processzorlimitbe ütköznél.


Overclock egyénként egyszerű:


1. BIOS-ban emeled a szorzót

2. Lefuttatsz egy Prime95-öt néhány óráig, és figyeled HWmonitor-ral, hogy a proci ne menjen 80 fok fölé .

3. Ha stabil a gép, megint szorzót emelsz.


Ha a gép eléri a 80 fokot Prime95-ben, akkor hagyd abba, elérted a maximumot az adott hűtővel.

2013. febr. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!