Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gépem! Ami magamtó...

Nem indul a gépem! Ami magamtól tellet megtettem és nem segített semmit. Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Intel i5 ös proceszor 16 gb ram ssd és hdd és ha jól tudom amd videókártya van benne.

Windows 7 van az ssd-n de hogy feleslegesen ne kopjon egy két dolgot átraktam hdd-re .

Főként játékra használtam és a probléma jelentkezése elött már régóta nem telepítettem/piszkáltam a beálításokat. Utoljára egy cd-t írtam majd elkezdtem egy játékot és az első pár másodperc után lefagyott. ( a kép teljesen negállt és a fülesből furcsa kattogó hang jött...

Ujraindításnál már a windows logó betöltésénél leagyott...

Csökkentett módban elindítottam és megpróbáltam viszaállítani egy régebbi állapotot de az sem segített majd mikor újra csökkentett módban akartam használni az asztal megjelenése után egyből lefagyott (csökkentett módban)

Szerintem hardveres hiba lehet ( én a proceszorra gyanakszok )

( egyenlőre újratelepíteni nem akartam hogy az ssd ne kopjon feleslegesen meg nincs is telepítőcédém :S )

Mit csináljak?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Lécci segítsetek! :D

Köszi előre !



2013. febr. 7. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Live oprendszerrel adatot mentenék, aztán újra telepíteném. Nem az egy telepítéstől fog "elkopni" az SSD.

Ha új telepítés után is vacakol, esetleg már a live rendszeren is, akkor 99%, hogy hardver hiba.

2013. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!