Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leendő PC konfigom jó lesz?

Leendő PC konfigom jó lesz?

Figyelt kérdés

Most egy AM2 Athlon X2 6000+-os konfigom van és váltani szeretnék.

Lap: [link]

CPU: [link]

RAM: [link]

Valamint a mostani gépemből maradna a Hexa 400 a DVDíró a ház, Sapphire HD6770 1GB valamint egyenlőre az IDE vinyó.Én úgy gondolom hogy nekem ettől több nem kell,így is hatalmas előre lépés ez számomra, mert nem Phenom-ot akartam hanem egy Athlon x4 640-et.A másik kérdésem hogy a lap támogatja-e a fenti ramot, alistában nincs ugyan benne ,de elég gyér a RAM lista amiket támogat a lap.Az egy modulos 4GB-osok közül is a drágábbakat. [link]

Köszi!!


2013. febr. 7. 13:11
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

CSX vagy Kingmax ot vegyél az os szokot leni ugyan ilyen kb. ugyan ebben az árban

(bár végülis samsung is jó lene de minek ha amiket irtam is ott vannak és bejáratottabbak)

.

945 is jó lene prociból

más gyárihütöje van ami elvileg halkabb

tuningolni meg ugysem fogsz gondolom mert minek is?

vagyis 955 t felesleges vened

tuninghoz amugy is cpu hütö is kéne pluszba

és 945 t is lehet órajel álitásal tuningolni

2013. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A CSX-et azért nem merem (pedig azt akartam mert az a legolcsóbb) linkelt alaplapra rámégy [link] (2.hozzászóló). akkor a fent linkelt oldalon lent a hozzászólásokban írja az egyik Tag, hogy nem működik benne.Szabó Tamás, Katona Attila hozzászólása.A két alaplap ugyan az csak a nem OEM-et az AM3 kategóriába rakták.
2013. febr. 7. 14:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Hoppá ezt kicsit hülyén írtam de ha elolvasod a hozzászólásokat dudni fogod miről beszélek:)
2013. febr. 7. 14:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és a pcx-en a 945-ös phenom 64 forinttal drágább.
2013. febr. 7. 14:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen memóriát ajánlanál még, vagy jó lesz a samsung?
2013. febr. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!