Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A hangkártyát a tv melyik...

A hangkártyát a tv melyik audio IN -jével kössem össze?

Figyelt kérdés

A négy lehetőség közül melyik működik?

Az első három ugye RCA csatlakozó?


[link]


1)

AV IN, AUDIO R/L


2)

DVI IN, AUDO R/L


3)

COMPONENT IN, AUDIO R/L


4)

PC IN, AUDIO jack


Csak az utolsóhoz van kábelem (jack-jack), ha a többi RCA. Úgy sejtem, az utolsó IS működik, de az első három egyike szintén.


2013. febr. 6. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bármelyik IN-be kötheted, a csatorna választástól függően fog szólni, vagy nem. Ha monitornak használod, akkor a jeckbe kösd!
2013. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A PC audio bemenetre. Nem ismerem a TV-t, de lehet, hogy ha máshova dugod, akkor nem fog a monitor jelével együtt szólni. Nálam pl. külön ki kell választani, ha a video bemenetről akarom látni a jelet (videót nézek), és csak ilyenkor szól a video bementre kötött hang.
2013. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :) Igen, monitornak használom a HD Ready tévét. Ha jól értem, ha valaki véletlen rosszul dugná össze, meghibásodást nem okoz, ugye? Legfeljebb nem szólal meg?


Ó, ez jó hír, a jack-be! :) Csak jack-jack kábelem van. Szóval egyik vége a hangkártyába, a másik vége a tévé PC IN audio jack-jábe? Jól értem? :)

2013. febr. 6. 12:44
 4/17 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés! Az audio out-ba most fogom először dugni a rádiós, vezeték nélküli fejhallgató jel adóját. Na most, ha a pc hangkártyát és a tv jack audio in-t összekötöm, utána/előtte a fejhallgató jel adóját meg be a két AUDIO RCA OUT-ba, akkor a fejhallgatón fogom hallani a pc hangot?
2013. febr. 6. 12:47
 5/17 A kérdező kommentje:

És a harmadik új kérdésem: mindegyik, említett dugaszolást, összekötést elvégezhetem a tévé és a számítógép bekapcsolt állapota alatt is?

És számít az összekötések sorrendje?

2013. febr. 6. 12:49
 6/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de kérdések sora merül fel bennem... a sokadik, ehhez. :)

Kaptuk valakitől a tv-t és a vezeték nélküli fejhallgatót, az illető ezt a fejhallgatót csak ehhez a tévéhez használta. Az illető nem elérhető, ezért kell megkérdeznem valakitől az alábbit is:

Más tévékészülékhez, és bármi más eszközhöz nem használható ez a fejhallgató? Ha máshoz kötnénk a fejhallgató jel adóját, okozhatna meghibásodást?


(Ha kell írok adatokat a fejhallgatóról és a tévéről.)

2013. febr. 6. 12:58
 7/17 A kérdező kommentje:
Megint kérdés. :)) Azt javasoltátok, a tévé PC AUDIO IN jack-jével kössem össze a tévét. Na most, bár monitornak használom a tévét, de a tévének NEM a PC IN-jébe (D-sub) kötöttem a videokártyát, hanem HDMI -re! Ez esetben is fog szólni a tévé hangszórókon a pc hang, ha a tévé PC AUDIO IN jack-jével kötöm össze a hangkártyát?
2013. febr. 6. 13:02
 8/17 anonim ***** válasza:

Próbálj lehiggadni és ne igyál több kávét.....:)


Tulajdonképpen milyen videó kimenet van a számítógépeden? Nem véletlenül HDMI az a kimenet?

2013. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Egy másik, szintén kedves segítő válaszban, amelyet egy másik kérdésemnél kaptam, kihangsúlyozta, hogy kizárólag kettő kimenet van a tévé hátulját! Egyébként láthatod a fotón, bár én ne mértek hozzá eléggé, az illető ezt mondta: csak a legalsó, a scart, ami kimenet, és csak az AUDIO OUT jobb/bal RCA, ami kimenet a tévén, más nem!


Várom a sok-sok új kérdésemre a válaszokat tőletek, előre is köszönöm! :)

2013. febr. 6. 13:14
 10/17 A kérdező kommentje:
Apropó! Ha az nem jött volna le valakinek a kezdő kommentemből (az első előttiből), én PC hangot akarok tévéBE közvetíteni! Nem fordítva. ;)
2013. febr. 6. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!